WNĘTRZA TWORZĘ

Z MYŚLĄ O LUDZIACH.

PROJEKTUJĘ PRZESTRZEŃ

DO PODZIWIANIA I ŻYCIA.

WIECEJ

PROJEKTY

Elegancja z nutą loftu

Koncepcja opiera się na miksie styli, które tworzą jednak spójną całość. Znajdują się tutaj elementy stylu loftowego jak m.in metalowe drzwi i meble, stylu klasycznego jak sztukateria oraz złote dodatki wprowadzające elegancki sznyt.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
01./05.

Wnętrze domu pod Toruniem zaprojektowane dla pary z dzieckiem.
Projekt obejmował salon z kuchnią, wiatrołap, korytarz, pokój dziecka, sypialnię i łazienkę.

Koncepcja opiera się na miksie styli, które tworzą jednak spójną całość. Znajdują się tutaj elementy stylu loftowego jak m.in metalowe drzwi i meble, stylu klasycznego jak sztukateria oraz złote dodatki wprowadzające elegancki sznyt.

Pokój stworzony dla córki Klientów to nieco odmienne stylistycznie pomieszczenie gdzie motywem przewodnim są pastele i obłe formy, które pojawiają się w zabudowie na wymiar czy tapicerowanych panelach.

Dom Floryda

Wnętrze miało być eleganckie, w nowoczesnym klimacie glam. Ciemne drewno połączone jest z czernią. Przestrzenie są bardzo dobrze doświetlone wysokimi oknami więc nie obawialiśmy się tutaj przytłoczenia ciemnymi barwami.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
02./05.

Wnętrze miało być eleganckie, w nowoczesnym klimacie glam. Inwestorzy stawiali również na drewnianą, ciemną podłogę, złote dodatki oraz pikowane welury. Ciemne drewno połączone jest z czernią. Przestrzenie są bardzo dobrze doświetlone wysokimi oknami więc nie obawialiśmy się tutaj przytłoczenia ciemnymi barwami. 

Nad salonem znajduje się pustka co sprawia, że większość korytarza na piętrze jest widoczna. Duża ściana tej przestrzeni została pokryta „skrzydlatą tapetą”. W projekcie zastosowano również napinane czarne sufity.

Dom pod Bydgoszczą

Prace projektowe obejmowały salon z kuchnią, sypialnię, dwie łazienki, toaletę i korytarz. Założeniem było stworzenie przestrzeni z elementami loftowymi, z szarością jako kolorem dominującym i ciepłym drewnem.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
03./05.

Projekt wnętrza parterowego domu zlokalizowanego w Bydgoszczy. Prace projektowe obejmowały salon z kuchnią, sypialnię, dwie łazienki, toaletę i korytarz.

Założeniem było stworzenie przestrzeni z elementami loftowymi, z szarością jako kolorem dominującym i ciepłym drewnem.

Dom w Toruniu

Projekt wnętrz piętrowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Toruniu. Projekt obejmował salon z kuchnią, klatkę schodową, gabinet, pokój dziecka, sypialnię z garderobą, toaletę i dwie łazienki.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
04./05.

Projekt wnętrz piętrowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Toruniu. Dom dla 3 osobowej rodziny, w którym drewno łączy się z matową czernią i betonem. 

Projekt obejmował salon z kuchnią, klatkę schodową, gabinet, pokój dziecka, sypialnię z garderobą, toaletę i dwie łazienki.

Dom pod Toruniem

Efekt jaki chciałyśmy uzyskać miał być jasny, przytulny i ciepły, ale również elegancki. W tym wnętrzu zdecydowałam się na sztukaterię i delikatne wersje marmuru.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
05./05.

Projekt tworzony wspólnie z przemiłą Inwestorką obejmował salon z kuchnią, sypialnię z garderobą, toaletę, 2 łazienki, wiatrołap i korytarz. W pokojach dzieci zaplanowane zostały instalacje i sufity. 

Efekt jaki chciałyśmy uzyskać miał być jasny, przytulny i ciepły, ale również elegancki. W tym wnętrzu zdecydowałam się na sztukaterię i delikatne wersje marmuru.

PROCES

01.

Brief i pomiary

Projekt rozpoczynamy od rozmowy o waszych oczekiwaniach. Jeśli inwestycja jest położona w Toruniu lub okolicy umawiamy się na spotkanie z pomiarem. W pozostałych przypadkach pracuję na przesłanych przez Was rzutach z wymiarami, a rozmowę przeprowadzamy on-line lub telefonicznie. Przesyłam również ankietę ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi wyposażenia wnętrza.

Rzuty funkcjonalne

Przygotowuję 2 propozycje ustawień w Twojej przestrzeni. Spośród przedstawionych propozycji wybierzesz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Możliwe, że ostateczną wersję ustawień stworzymy wspólnie tworząc mix poszczególnych elementów umeblowania.

Koncepcje stylistyczne

Przedstawiam 2 pomysły na styl Waszego wnętrza w formie kolażu. Wybieracie jedną wersję lub łączymy elementy z dwóch wersji, na tej podstawie tworzymy wizualizacje 3D.

Wizualizacje 3D

Realistyczne przedstawienie wszystkich elementów Waszej przestrzeni. W wizualizacjach wykorzystuje konkretne podłogi, tapety, meble, lampy do kupienia lub wykonania „na wymiar”. Istnieje możliwość 1-krotnego wykonania poprawek do wizualizacji. Poprawki dotyczą zmian kolorystycznych, zmian mebli. Nie obejmują zmian ustawień i zatwierdzonej wcześniej funkcji.

Rysunki techniczne

Komplet dokumentacji wykonywany po zatwierdzeniu wizualizacji. Obejmuje: rzut podłóg, schemat instalacji elektrycznych, schemat oświetlenia i włączników, schemat instalacji wod.- kan., projekt sufitów obniżanych jeśli występują, widoki ścian poszczególnych pomieszczeń wraz z ilościami materiałów, rysunki mebli na wymiar dla stolarza jeśli występują.

Spis wyposażenia

Ostatni etap projektowy to tabela ze spisem wyposażenia. Otrzymujecie wersję w pdf oraz edytowalną. Wykaz zawiera wszystkie elementy widoczne na wizualizacjach wraz z ilościami i linkami do produktów.

KONTAKT

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia Aranżacji Wnętrz O-kreślarnia Natalia Osiecka.

Uzupełnij pola formularza.

WYŚLIJ
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.