O MNIE

Porozmawiajmy na temat Twojego projektu

Projektowanie Płock, Toruń, projektowanie on-line cała Polska.

Poznajmy się

Nazywam się Natalia Osiecka i jestem właścicielką Pracowni aranżacji wnętrz – O-kreślarnia. Jestem “głową i sercem” każdego projektu. Wierzę, że dobrze stworzone wnętrze sprawia, że nasze życie jest przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Prywatnie łączę pracę projektantki z rolą mamy, w wolnym czasie oglądając seriale lub spacerując z moją Whippetką – Florą. Kocham podróże w gronie rodzinnym, podczas których podziwiam różnorodność architektoniczną odwiedzanych miejsc i kosztuję lokalnej kuchni spędzając czas z bliskimi.

Wnętrza tworzę z myślą o ludziach, rozpoczynając każdy projekt od poznania Was samych co pozwala mi spojrzeć na wszystko niemal Waszymi oczami. Dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu pozwala przełożyć to spojrzenie na styl oraz ergonomię projektowanej przestrzeni – idealnej dla jej przyszłych Mieszkańców. W swojej pracy zwracam ogromną uwagę na detale i szczegóły, które stają się kwintesencją tworzonych projektów, nie ujmując ich ergonomiczności. Dokładam wszelkich starań, aby moje pomysły łączyły w sobie wygodę, wysoki stopień estetyki oraz podążały za najnowszymi trendami.

Moją pasją jest wzornictwo i ogólnie pojęta sztuka, uwielbiam otaczać się pięknymi przedmiotami, na bieżąco śledzę aktualne nurty w branży projektowania wnętrz, aby zapewnić pracom świeżość i nowoczesność.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.