WNĘTRZA TWORZĘ

Z MYŚLĄ O LUDZIACH.

PROJEKTUJĘ PRZESTRZEŃ

DO PODZIWIANIA I ŻYCIA.

WIECEJ

PROJEKTY

Nowoczesna klasyka

Projekt 80 metrowego mieszkania zlokalizowanego w Toruniu obejmował salon z kuchnią, korytarz, sypialnię, garderobę, łazienkę oraz toaletę. Ponadczasowa klasyka utrzymana w odcieniach ziemi, przełamana delikatnymi […]

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
01./05.

Projekt 80 metrowego mieszkania zlokalizowanego w Toruniu obejmował salon z kuchnią, korytarz, sypialnię, garderobę, łazienkę oraz toaletę. Ponadczasowa klasyka utrzymana w odcieniach ziemi, przełamana delikatnymi złotymi akcentami. Harmonijne wnętrze dla wymagającej Klientki stawiającej na wartościowe rozwiązania i materiały.

Mieszkanie w Łodzi

Projekt mieszkania w Łodzi to nowoczesne i jasne wnętrze stworzone dla pary. Koncepcja oparta jest na szarości, drewnie i bieli.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
02./05.

Projekt mieszkania w Łodzi to nowoczesne i jasne wnętrze stworzone dla pary. Koncepcja oparta jest na beżu, szarości, drewnie i bieli. Na projekt składa się salon z kuchnią, sypialnia, gabinet, 2 łazienki i korytarz.

W całym mieszkaniu znajdują się zaprojektowane przez Pracownie meble na wymiar, które stanowią o oryginalności przestrzeni. Klienci postawili na wiele udogodnień podnoszących standard mieszkania jak ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja. W kuchni zastosowaliśmy płytę z wbudowanym okapem. Wnętrze salonu z aneksem wyróżnia zaokrąglona wyspa i zastosowanie szlachetnych materiałów jak fornir i kamień.

Elegancja z nutą loftu

Koncepcja opiera się na miksie styli, które tworzą jednak spójną całość. Znajdują się tutaj elementy stylu loftowego jak m.in metalowe drzwi i meble, stylu klasycznego jak sztukateria oraz złote dodatki wprowadzające elegancki sznyt.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
03./05.

Wnętrze domu pod Toruniem zaprojektowane dla pary z dzieckiem.
Projekt obejmował salon z kuchnią, wiatrołap, korytarz, pokój dziecka, sypialnię i łazienkę.

Koncepcja opiera się na miksie styli, które tworzą jednak spójną całość. Znajdują się tutaj elementy stylu loftowego jak m.in metalowe drzwi i meble, stylu klasycznego jak sztukateria oraz złote dodatki wprowadzające elegancki sznyt.

Pokój stworzony dla córki Klientów to nieco odmienne stylistycznie pomieszczenie gdzie motywem przewodnim są pastele i obłe formy, które pojawiają się w zabudowie na wymiar czy tapicerowanych panelach.

Dom Floryda

Wnętrze miało być eleganckie, w nowoczesnym klimacie glam. Ciemne drewno połączone jest z czernią. Przestrzenie są bardzo dobrze doświetlone wysokimi oknami więc nie obawialiśmy się tutaj przytłoczenia ciemnymi barwami.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
04./05.

Wnętrze miało być eleganckie, w nowoczesnym klimacie glam. Inwestorzy stawiali również na drewnianą, ciemną podłogę, złote dodatki oraz pikowane welury. Ciemne drewno połączone jest z czernią. Przestrzenie są bardzo dobrze doświetlone wysokimi oknami więc nie obawialiśmy się tutaj przytłoczenia ciemnymi barwami. 

Nad salonem znajduje się pustka co sprawia, że większość korytarza na piętrze jest widoczna. Duża ściana tej przestrzeni została pokryta „skrzydlatą tapetą”. W projekcie zastosowano również napinane czarne sufity.

Dom pod Bydgoszczą

Prace projektowe obejmowały salon z kuchnią, sypialnię, dwie łazienki, toaletę i korytarz. Założeniem było stworzenie przestrzeni z elementami loftowymi, z szarością jako kolorem dominującym i ciepłym drewnem.

ZOBACZ PROJEKT WSZYSTKIE PROJEKTY
05./05.

Projekt wnętrza parterowego domu zlokalizowanego w Bydgoszczy. Prace projektowe obejmowały salon z kuchnią, sypialnię, dwie łazienki, toaletę i korytarz.

Założeniem było stworzenie przestrzeni z elementami loftowymi, z szarością jako kolorem dominującym i ciepłym drewnem.

PROCES

01.

Brief i pomiary

Projekt rozpoczynamy od rozmowy o waszych oczekiwaniach. Jeśli inwestycja jest położona w Toruniu lub okolicy umawiamy się na spotkanie z pomiarem. W pozostałych przypadkach pracuję na przesłanych przez Was rzutach z wymiarami, a rozmowę przeprowadzamy on-line lub telefonicznie. Przesyłam również ankietę ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi wyposażenia wnętrza.

Rzuty funkcjonalne

Przygotowuję 2 propozycje ustawień w Twojej przestrzeni. Spośród przedstawionych propozycji wybierzesz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Możliwe, że ostateczną wersję ustawień stworzymy wspólnie tworząc mix poszczególnych elementów umeblowania.

Koncepcje stylistyczne

Przedstawiam 2 pomysły na styl Waszego wnętrza w formie kolażu. Wybieracie jedną wersję lub łączymy elementy z dwóch wersji, na tej podstawie tworzymy wizualizacje 3D.

Wizualizacje 3D

Realistyczne przedstawienie wszystkich elementów Waszej przestrzeni. W wizualizacjach wykorzystuje konkretne podłogi, tapety, meble, lampy do kupienia lub wykonania „na wymiar”. Istnieje możliwość 1-krotnego wykonania poprawek do wizualizacji. Poprawki dotyczą zmian kolorystycznych, zmian mebli. Nie obejmują zmian ustawień i zatwierdzonej wcześniej funkcji.

Rysunki techniczne

Komplet dokumentacji wykonywany po zatwierdzeniu wizualizacji. Obejmuje: rzut podłóg, schemat instalacji elektrycznych, schemat oświetlenia i włączników, schemat instalacji wod.- kan., projekt sufitów obniżanych jeśli występują, widoki ścian poszczególnych pomieszczeń wraz z ilościami materiałów, rysunki mebli na wymiar dla stolarza jeśli występują.

Spis wyposażenia

Ostatni etap projektowy to tabela ze spisem wyposażenia. Otrzymujecie wersję w pdf oraz edytowalną. Wykaz zawiera wszystkie elementy widoczne na wizualizacjach wraz z ilościami i linkami do produktów.

KONTAKT

KONTAKT


Uzupełnij pola formularza.

WYŚLIJ

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.