Współpraca krok po kroku

1. Pomiar pomieszczenia

– zmierz pomieszczenie wg wytycznych

Jak zmierzyć mieszkanie?
Jak zmierzyć mieszkanie?

–  jeżeli posiadasz prześlij rzut od dewelopera prześlij do nas zdjęcie lub skan
– prześlij do nas zdjęcia lub skany pomierzonych wg instrukcji pomieszczeń
– prześlij do nas zdjęcia pomieszczenia z każdej strony, ze wszystkimi nietypowymi elementami

 

2. Informacje o projekcie

– prześlij nam informacje o projektowanych pomieszczeniach,  swoich potrzebach, funkcji pomieszczeń, stylu, który jest Ci bliski, kolorach, rodzaju mebli – wg ankiety ANKIETA
– prześlij wszystkie inspiracje, zdjęcia, pomysły
– napisz   jaki przewidujesz budżet dla realizacji
– jeżeli posiadasz meble, elementy wyposażenia, które chciałbyś wykorzystać w nowym wnętrzu – prześlij zdjęcia, wymiary.

 

3. Rzuty funkcyjne

– przygotowujemy  3 propozycje koncepcji Twojej przestrzeni przygotowane na podstawie przesłanego uprzednio rzutu, informacji oraz ewentualnych dodatkowych ustaleń. Będą to pierwsze, wstępne rysunki wraz z dodatkowym komentarzem, w którym przede wszystkim zwracamy uwagę na najbardziej istotne elementy każdego z przesłanych wariantów.
– konsultujemy przesłane propozycje podczas rozmowy telefonicznej lub on-line. Spośród przedstawionych propozycji wybierzesz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Możliwe, że ostateczną wersję projektu stworzymy wspólnie wybierając z kilku koncepcji elementy, które będę najlepsze dla Ciebie, tworząc mix z dwóch, trzech koncepcji

 

4. Wizualizacje 3D

– wizualizacje przygotowujemy na podstawie wybranej i zatwierdzonej wersji projektu funkcyjnego
– w wizualizacjach wykorzystujemy konkretne podłogi, tapety, meble, lampy, dekoracje, możliwe do kupienia lub wykonania „na wymiar”, co później zostanie ujęte w wykazie wyposażenia.
– wizualizacje wysyłamy mailem i wspólnie omawiamy podczas rozmowy telefonicznej lub on-line.
– po przesłaniu, przekazaniu uwag przesyłamy poprawki. Istnieje możliwość 3-krotnego wykonania poprawek do wizualizacji. Poprawki dotyczą zmian kolorystycznych, zmian dodatków , nie dotyczą zmian ustawienia i zatwierdzonej wcześniej funkcji

 

5. Projekt wykonawczy

– projekt wykonawczy to komplet dokumentacji wykonawczej, rysunków branżowych oraz kosztorys z podaniem ilości oraz miejsca zakupu. Wykonywany jest po zatwierdzeniu wizualizacji – projektu aranżacji wnętrza (link do zakładki przykładowy projekt?)
– materiały zawarte w projekcie wykonawczym pozwolą wykonawcy na przeprowadzenie wszystkich prac remontowych a klientowi na zakup całego wyposażenia oraz dekoracji wg wskazówek w kosztorysie. Kosztorys jest dostosowany do podanego na początku współpracy budżetu.