Projektowanie on-line


Opinie klientów:

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpis będzie widoczny po akceptacji Administratora strony.
Anna wrote on Październik 10, 2017 at 10:04 am:
Moja opinia w największym skrócie:) O-kreślarnia=Profesjonalizm, rzetelność,solidność,terminowość:) Pani Asia wraz ze swoją ekipą zaprojektowała bardzo ciekawe wnętrze do naszego nowego domu- praktyczne, przytulne i wygodne. Przygotowane koncepcje uwzględniły nasze indywidualne potrzeby i preferencje a pomysły Pani Asi pozwoliły zrealizować nasze zamiary przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni w kreatywny sposób. Dobra komunikacja na każdym etapie zarówno w trakcie tworzenia projektu jak i później już przy jego realizacji. Wielkie dzięki za pomoc w spełnieniu naszych marzeń o domu idealnym, dzięki za wszystko! 🙂 
Marta wrote on Wrzesień 21, 2017 at 6:21 pm:
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja projektu. Projektanci O-kreślarni słuchają potrzeb klienta i umiejętnie wykorzystują wszystkie uwagi w swoich realizacjach, co przekłada się na przyjemną i bardzo sprawną współpracę oraz w efekcie zachwycającą aranżację wnętrza.   Gorąco polecam!
Natalia wrote on Wrzesień 15, 2017 at 9:34 pm:
Współpraca bardzo owocna, mimo dzielących Nas kilometrów kontakt bezproblemowy. Wszystkie moje potrzeby i oczekiwania zostały bardzo szybko zdiagnozowane, perfekcyjnie ocenione i przełożone na projekt. Moje wszystkie sugestie znalazły odzwierciedlone w kolejnych wersjach projektu/ układu nowego mieszkania co przełożyło się na układ mieszkanie idealnie dostosowany do potrzeb mojej rodziny. (rzut, może kilka nachodzących rzutów)
Ludwik wrote on Sierpień 2, 2017 at 2:02 pm:
Nie planowaliśmy korzystania z usług profesjonalnych projektantów, ale kiedy stanęliśmy w pustych ścianach naszego nowego mieszkania doszliśmy do wniosku, że jeśli spróbujemy wszystko urządzić sami zajmie nam to całe miesiące i będzie generowało mnóstwo problemów. O'kreślarnia pod każdym względem stanęła na wysokości zadania. Udało nam się wspólnie wypracować styl, który będzie nam odpowiadał i wskazać jasno nasze priorytety. Mamy dwoje małych dzieci, dlatego cieszy nasto, że w projekcie udało się uwzględnić ograniczenia i szanse aranżacji wnętrz,które są z tym związane.  Końcowy efekt był dla nas miłą niespodzianką, wszystko wyglądało tak dobrze jak na wizualizacjach. Ważne było dla nas też to, że w trakcie urządzania mieszkania mogliśmy skonsultować drobne zmiany, które wydawały się nam istotne, a o których nie pomyśleliśmy wcześniej. Polecamy O'kreślarnię wszystkim, dla których ważny jest komfort i spokój przy urządzaniu mieszkania.
Justyna wrote on Lipiec 10, 2017 at 1:20 pm:
Pracownia spełniła nasze oczekiwania przygotowując projekt kuchni. Dużą zaletą O-kreślarni jest projektowanie "na odległość", krótki czas realizacji (inne pracownie potrzebowały 3-miesięcy, O-kreślarnia wykonała projekt w mniej niż miesiąc), bardzo atrakcyjna cena (nieporównywalnie i zachęcająco niska w stosunku do cen rynkowych). Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, na pewno jeszcze skorzystamy z Waszych usług. Dziękujemy, zachęcamy i polecamy!