FAQ


 • Czy różni się usługa on-line od tradycyjnej usługi projektowania wnętrz?
  Jedyną różnica w porównaniu do tradycyjnych, dotychczasowych metod współpracy jest sposób komunikacji projektanta z Klientem – kontakt telefoniczny i poprzez e-mail zamiast osobistych spotkań.  Projekty wykonywane zdalnie są tak samo  dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, są zgodne z  jego upodobaniami i stylem życia.
 • Jaki jest zasięg działania Pracowni przy wykonywaniu projektów on-line?
  Zlecenia przyjmujemy niezależnie od miejsca zamieszkania Klienta.
 • Czy projekt on-line dotyczy tylko jednego pomieszczenia? Czy można zlecić projekt całego domu?
  Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz  zarówno całych  domów mieszkalnych, dużych i małych mieszkań kawalerek, oraz pojedynczego pomieszczenia wchodzącego w skład mieszkania. Przygotowujemy  projekty aranżacji wnętrza małej łazienki lub kuchni o nietypowych wymiarach, doradzimy jak odświeżyć wygląd salonu czy odpowiednio dobrać aranżację wnętrza sypialni.
 • Czy mogę omówić, skonsultować nadesłane propozycje?
  Przygotowane materiały Klient może omówić z profesjonalnym projektantem on-line, przez telefon w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.
 • Co , jeżeli nadesłany kosztorys przekracza mój budżet?
  Cenę wykonanej aranżacji wnętrza dostosujemy do możliwości i potrzeb klienta zarówno o skromnym, jak i nieco większym budżecie. W aranżacji uwzględnimy zarówno niezbędną funkcjonalność, upodobania natury estetycznej, jak założenia  dotyczące ceny opracowywanego projektu wnętrza.