Zaloguj się za pomocą adresu e-mail, aby być pierwszy wiedzieć o nowych produktach, ofertach VIP, blog funkcje i inne.

Mieszkanie z czerwoną lampą

Przygotowałyśmy dla was kolejny projekt rozłożony na części pierwsze 🙂 Opisałyśmy gdzie znaleźć poszególne elementy wyposażenia żeby stworzyć aranżację jak na powyższym zdjęciu.

Projektowałyśmy to mieszkanie dla młodej osoby, studenta dlatego nie bałyśmy się użyć wielu kolorów. W aranżacji główną rolę gra patchwork. Występuje na krzesłach i płytkach, to on najbardziej przyciąga uwagę i sprawia, że mieszkanie nabiera oryginalnego charakteru.

Jako, że jest to studenckie mieszkanie ceny wybranych elementów wyposażenia nie są wygórowane. Na wymiar wykonana przez stolarza jest kuchnia, szafy i meble łazienkowe.

W całym mieszkaniu ( oprócz łazienki) znajduje się panel podłogowy w ciepłym odcieniu. Nie odcinałyśmy płytkami kuchni czy przedpokoju żeby optycznie powiększyć przestrzeń tego 40 metrowego mieszkania. Użyte panele to wiparquet Les Alpes 

Kuchnia wykonana była przez stolarza z lakierowanej białej płyty meblowej i płyty Dąb Arlington naturalny Egger. Płytki pomiędzy szafkami oraz na ścianie za sofą to Herritage Mix 

W jednym opakowaniu znajdują się różne wzory płytek.

Stół oraz krzesła wybrane zostały z firmy Signal. Stół to model Mosso II o średnicy 100 cm, krzesła w szarej tapicerce Axel II  oraz kolorowe Simon. 

Czerwoną lampę nad stół o średnicy 34 cm możecie kupić tutaj. 

Żołty fotel to nieśmiertalny Strandmon z IKEA. Na stronie zapewniają, że możesz się naprawdę rozluźnić i wygodnie zrelaksować, ponieważ wysokie oparcie fotela gwarantuje dodatkowe podparcie dla karku. Śmiało możemy to potwierdzić, fotel jest bardzo wygodny.

Z Signal pochodzi także stolik kawowy z białym blatem i nogami w kolorze dębu, model Milan 

Nie jesteśmy fankami mebli z BRW, ale trzeba przyznać, że mają w ofercie kilka ciekawych kolekcji. O ile meble do salonu nie zachwycają to łóżka czy meble do pokoju młodzieżowego są już godne uwagi.

Do tego projektu wybrałysmy sofę z BRW Lara  w szarej tkaninie oraz szafki do zabudowy telewizyjnej z kolekcji Possi. 

Szary dywan typu shaggy to Portofino do kupienia w Komforcie.

Grafiki na ścianie za sofą to twórzczość p. Olgi Robak dostępna na pakamerze. Nie bójcie się dużych formatów, za sofą najlepiej będą wyglądały grafiki 50×70 cm i nawet większe. Nie mamy więcej dekoracji na ścianach więc nie uzyskamy efektu „przeładowania” aranżacji.

Ściany pokryte są farbą w kolorze lekko szarej bieli Kuhl Weiss Caparol. Ściana zasłaniająca bok lodówki i szafy w przedpokoju pomalowana jest czarną farbą tablicową, którą dostaniecie w każdym większym markecie budowlanym. Do takich projektów poduszki wyszukujemy najczęściej w HM Home. Mają przystępne ceny i dużo wzorów dzięki czemu możemy często wymieniać dodatki tworząc nowe oblicze mieszkania.

 

No Comments Yet.

What do you think?